KONST / Litografier / Färglitografier 15549232
nr 1554 9232
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografier, 4 st, Stockholmsmotiv. Signerade, numrerade, Färglitografi. Bladets mått: 61x45,44x61 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 - 70x53 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:33:56
6/8 08:23:32
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius